تماس با ما

تماس با شخص : Qin

شماره تلفن : +86 13663845045

WhatsApp : +8613663845045

Free call

پودرهای استروئید خام قانونی تستوسترون پروپیونات استروئیدهای ایمن برای عضله سازی

مقدار حداقل تعداد سفارش : 50 گرم قیمت : Negotiable
جزئیات بسته بندی : لوله پلاستیکی / ویال زمان تحویل : 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت : Western Union، Gram Money، Bitcoin، Transfer Bank قابلیت ارائه : 100000 کیلوگرم / ماه
محل منبع: شانگهای نام تجاری: FILTER
گواهی: GMP

اطلاعات تکمیلی

خلوص: 99% دقیقه تایپ کنید: کمکی ها و سایر مواد شیمیایی دارویی
درجه استاندارد: درجه پزشکي استفاده: عضله سازی
ظاهر: پودر سفید نام محصول: پودر استروئید ، خرید پودر استروئید خام / هورمون استروئید خالص ، مواد اولیه Geekee استروئیدها پودر اس
مقطع تحصیلی: درجه Phamaceutical ، USP BP FCC EP رنگ: رنگ سفید ، پودر سفید
مشخصات: 99% کاربرد: واسطه های خام دارویی ، ساختمان بدن ، عضله
نوع کسب و کار: کارخانه تولیدکننده
برجسته:

پودرهای هورمون خام

,

پودرهای مکمل خام

توضیحات محصول

شرح

تستوسترون پروپیونات یک ترکیب تستوسترون استر منفرد است و یکی از مهمترین ترکیبات تستوسترون تولید شده را نشان می دهد. هنگامی که تستوسترون مصنوعی برای اولین بار ایجاد شد ، به شکل خالص آن بود. به عبارت ساده هیچ استر متصل وجود ندارد ، بنابراین یک ترکیب سریع عمل می کند که لزوماً نیاز به یک برنامه دولت بسیار مکرر دارد. در سال 1937 غول دارویی Schering در خارج از آلمان اولین تستوسترون پایه استر را در تستوسترون پروپیونات با نام تجاری Testoviron منتشر کرد. همان نام تجاری که در نهایت به محصول تستوسترون Enanthate خود می دهد. با اتصال استر پروپیونات به هورمون ، این امر باعث می شود زمان آزاد شدن هورمون کنترل شود و وسیله ای مؤثرتر در حفظ سطح خون پایدار فراهم کند. اگرچه این اولین آماده سازی تستوسترون مصنوعی ایجاد نشده بود ، تستوسترون پروپیونات به اولین محصول تستوسترون تجاری در دسترس تبدیل می شود. همچنین تا سال 1960 و بیشتر جامعه ارتقاء یافته عملکرد ، بر جامعه پزشکی حاکم خواهد بود.

در طول دهه 1960 پروپیونات تستوسترون محبوبیت زیادی را به نفع ترکیبات استرهای بزرگتر تستوسترون سیپیونات و تستوسترون انانتاتیت از دست می دهد. با این حال ، امروزه و همچنین توسط بسیاری از ورزشکاران عملکرد از نظر دارویی استفاده می شود. بیشتر آن را در میان گروه دوم از هر جای دیگر خواهید یافت. بسیاری از ورزشکاران تقویت کننده عملکرد در واقع معتقدند که فرم Propionate منجر به احتباس آب کمتر از غلبه اشکال بزرگ استر تستوسترون خواهد شد. به همین دلیل ، اغلب شکل دلخواه تستوسترون در دوره های برش است. در حالی که این عقیده مشترک است ، این یک تصور غلط است. صرف نظر از فرم تستوسترون ، هورمون در بدن فعال نمی شود تا استر جدا شود و سپس هورمون آزاد شود. صرف نظر از استر که در ابتدا به هورمون متصل شده است ، پس از جدا شدن استر ، هنوز همان هورمون تستوسترون را در بدن دارید. بنابراین این افسانه از کجا به وجود می آید؟ عقل سلیم به ما می گوید که در هنگام دوچرخه برش ، فرد رژیم کم کالری مصرف می کند ، رژیم غذایی که اغلب سالم تر و دارای کربوهیدرات های فراوان است. در نتیجه فرد آب کمتری را در خود نگه می دارد. بنابراین ما این واقعیت را داریم که بسیاری از افراد هنگام رژیم گرفتن از تستوسترون کمتر استفاده می کنند و اگر مقدار کل شما کمتر از دوز خارج از فصل باشد ، هورمون فعال کمتری برای تقویت آب وجود دارد. در کل ، شما می توانید مزایای یکسانی با تستوسترون پروپیونات مانند تمام فرم های تستوسترون دریافت کنید. با این حال ، مزیت تستوسترون پروپیونات این است که به دلیل داشتن پروتکل تزریق بسیار مکرر در مقایسه با پایه های بزرگ استر ، می توان سطح پایدار و اوج خون هورمون را آسان تر کرد.

خارج از تقویت عملکرد ، تستوسترون پروپیونات تعدادی از کاربردهای درمانی را پیدا کرده است. با این حال ، مانند همه اشکال تستوسترون ، درمان کمبود آندروژن در مردان مانند تستوسترون پایین همیشه رایج ترین نقطه استفاده بوده است. با این حال ، تستوسترون پروپیونات همچنین موارد دیگری از استفاده جالب در طی این سالها در درمان مشکلات یائسگی ، ورم پستان مزمن کیستیک ، شیردهی بیش از حد و اندومتریوز را یافته است. این برای مدت زمان مناسب و متداول ترین تستوسترون مورد استفاده برای معالجه پزشکی زنان بود ، اما تا حد زیادی از تصویب FDA ایالات متحده در بیماران زن حذف شده است. این ماده هنوز برای مصارف مردانه در ایالات متحده تأیید شده است ، اما بیشتر در سایر مناطق جهان در محافل دارویی یافت می شود. با این حال ، Cypionate و Enanthate اشکال غالب در سراسر جهان باقی می مانند ، Propionate را در درجه اول در محافل عملکرد استفاده می کنند.

اثرات Dianabol

برای بیمار تستوسترون کم ، اگر با تستوسترون پروپیونات مکمل باشید ، دیگر رنج نخواهید برد. این اثر اصلی تستوسترون از این نظر است. سطح پایین بود و حالا هم نیستند. سپس ما یک ورزشکار تقویت کننده عملکرد داریم و به عنوان یک استروئید آنابولیک همه کاره تأثیرات تستوسترون پروپیونات وسعت گسترده ای را در این بخش پوشش می دهد.

برای ورزشکار خارج از فصل استروئید آنابولیک مهمتر یا سودمندتر از تستوسترون نیست. سطح بالای تستوسترون باعث افزایش چشمگیر در توده عضلانی و قدرت می شود. این فرض بر این است که فرد کالری کافی مصرف می کند. ترکیباتی مانند تستوسترون پروپیونات جادویی نیستند ، شما هنوز هم نیاز به کالری کافی بدن خود دارید. در طی دوره رشد خارج از فصل ، این بدان معنی است که کل کالری دریافتی باید کمی بالاتر از نگهداری باشد. این متأسفانه باعث افزایش چربی بدن می شود. با این وجود ، کلید اصلی در خارج از فصل موفق به دست آوردن بافت لاغر و در عین حال به حداقل رساندن چربی بدن تا حد ممکن است. با مصرف مکمل تستوسترون پروپیونات قادر خواهید بود این کار را به صورت کارآمدتری انجام دهید. سطح بالای تستوسترون باعث افزایش سرعت متابولیک می شود. این مجوز برای غذا خوردن ندارد ، زیرا دیگر هیچ خبری از دید نیست ، اما باید بتوانید از کالری خود بهتر استفاده کنید.

سپس مرحله برش را داریم و تستوسترون پروپیونات در اینجا می تواند ارزشمند باشد. برای از دست دادن چربی بدن باید کالری بیشتری از آنچه مصرف می کنیم بسوزانیم. شما می توانید سالم ترین رژیم غذایی جهان را دنبال کنید و خود را به زمین ورزش کنید اما اگر کمبود کالری نداشته باشید چربی بدن را از دست نمی دهید. متأسفانه ، این کمبود کالری لازم ، بافت ماهیچه لاغر ما را در معرض خطر قرار می دهد ، به خصوص که لاغر می شویم. بدن انسان به دلیل غریزه بقا نمی خواهد چربی بدن خود را از دست بدهد. با افزایش تقاضای انرژی در طول رژیم غذایی ، بدن از هر کجا که می خواهد نیاز شما را به خود اختصاص می دهد ، و این اغلب از بافت عضلانی شماست. نکته مهم برای موفقیت در رژیم های غذایی نه تنها از دست دادن چربی بلکه به حداقل رساندن سطح پایین ماهیچه ها است. سطح بالای تستوسترون شما را قادر می سازد تا به این هدف دست یابید. بدون محافظ آنابولیک مانند تستوسترون پروپیونات ، برخی از دست دادن بافت عضله لاغر رخ خواهد داد ، این داده شده است. با توجه به تقویت سوخت و ساز بدن که از تستوسترون بالایی برخوردار است ، فرد نیز با سرعت بیشتری چربی می سوزاند.

صرف نظر از هدف استفاده شما ، همه کسانی که با تستوسترون پروپیونات مکمل می کنند ، استقامت عضلانی خود را پیدا می کنند ، بسیار افزایش یافته است. شما به سرعت خسته نمی شوید. همچنین خواهید دید که میزان کلی بهبود شما بسیار بهبود یافته است ، و از طریق بهبود است که پیشرفت حاصل می شود. این باعث می شود تستوسترون پروپیونات یک استروئید عالی برای ورزشکارانی باشد که ممکن است هیچ گونه حجمی یا برش در ذهن نداشته باشند. افزایش استقامت و بازیابی همراه با افزایش مقاومت به سادگی منجر به عملکرد ورزشی موثرتر می شود

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

13663845045@163.com
+8613663845045
+86 13663845045